У Вінницькій області працює оперативний штаб з протидії рейдерським захопленням земель та врожаю, телефон «гарячої лінії» ГТУЮ у Вінницькій області: (0432) 66-11-66, графік роботи «гарячої лінії» – пн.-чт.: 09.00-13.00, 14.00-18.00; пт.: 09.00-13.00, 14.00-16.45. Крім того, про факти рейдерських захоплень можна повідомляти на «гарячу лінію» Вінницької облдержадміністрації за телефоном: (0432) 61-45-03 чи email: stopreаder@vin.gov.ua

Сьогодні, з нагоди очікування 21-ї річниці Конституції України, працівниками головного територіального управління юстиції організовано і проведено правовий брейн-ринг «Конституція та ми» між студентами-першокурсниками, які представляли дві команди – «PeopleandLaw» Вінницького транспортного коледжу та «Кооперативні правники» Вінницького кооперативного коледжу. Судили команди члени журі: Вінницька Т.О., перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області; Вітов Н.І., начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти; Геворгян А.А., провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти; Осадчук К.М., зав. сектору правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. К.А. Тімірязєва.

 Брейн-ринг складався з двох турів – тестові запитання по нормам Конституції та тур з відкритими запитаннями, які протягом 5-ти хвилин мали підготувати команди опонентам.

Перемогу здобула команда «Кооперативні правники» з відривом в 5 балів.

Загалом гра пройшла пізнавально, напружено, під час якою і журі і гравці зрозуміли, що Конституцію України потрібно  вивчати в будь-якому віці.

Круголь Юрій Васильович - начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Головні розділи 

Напрямки діяльності

Фотогалерея

Відеогалерея

ГУЮ на Фейсбук

Skype

Гарячі телефонні лінії

banner of_hotline

Зараз на сайті 

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Skype

Інформація для громадян,які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Громадська приймальня ГУЮ Вінницької обл.

banner of_odryzhenya

banner of_torgu

link00
link00

Реєстри

banner of_visnik

banner of_notarius

banner of_byuleten

 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції

banner of_korupciya

Scroll to top