ПОДАТИ СКАРГУ ДО АНТИРЕЙДЕРСЬКОЇ КОМІСІЇ ТЕПЕР МОЖНА ЧЕРЕЗ ВЕБ-ПОРТАЛ IGOV

Відтепер всі громадяни можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації не тільки через скриньку в Міністерстві юстиції, а і через Портал державних послуг IGov.

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 за №502-р « Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», з Клопотанням про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області звернулось Державне підприємство «СЕТАМ» засновником, якого є Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, код ЄДРПОУ 39958500, що знаходиться за адресою : 010001, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6. ДП « СЕТАМ» на території м. Вінниця має філію розташовану за адресою: 21007, м. Вінниця, вул. Стрілецька, буд. 16А.