26 червня 2019 року з робочим візитом Вінницю відвідає заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Світлана ГЛУЩЕНКО.

В рамках візиту, о 14.30 за адресою: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 7, каб.201 відбудеться промо-захід «Професія приватного виконавця: доступ та переваги».

Запрошуємо представників правничих професій, студентів та усіх бажаючих взяти участь у заході.

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області повідомляє, що 26 червня 2019 року о 10.00-й годині у приміщенні актової зали Вінницької районної ради в адмінбудинку за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. 17 Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області буде проведено семінар з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організацій та державних господарських об’єднань.

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 за №502-р « Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», з Клопотанням про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області звернулось Державне підприємство «СЕТАМ» засновником, якого є Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, код ЄДРПОУ 39958500, що знаходиться за адресою : 010001, м. Київ, вул. Стрілецька, буд. 4-6. ДП « СЕТАМ» на території м. Вінниця має філію розташовану за адресою: 21007, м. Вінниця, вул. Стрілецька, буд. 16А.