17 травня 2019 року, в п’ятницю, згідно графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відбувся виїзний прийом громадян з питань захисту прав землевласників та землекористувачів в Богданівській сільській раді Тульчинського району Вінницької області.

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Я маю право на виконання рішення суду!» та «Відповідальне батьківство», 20 травня 2019 року, працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти провели правове інформування для працівників Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

З метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Я маю право на виконання рішення суду!» та «Відповідальне батьківство», працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти провели правове інформування для працівників Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

17 травня 2019 року, з метою реалізації правопросвітницьких кампаній «Я маю право на виконання рішення суду!» і «Відповідальне батьківство», та в рамках тижня права, присвяченого Міжнародному дню сім’ї та Дню матері, працівниками Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області проведено правове інформування військовослужбовців особового складу частини А0215 про проекти Міністерства юстиції України.

18 травня в Україні відзначають День Європи. Це свято – втілення мрій, побажань, прагнень до справедливості, демократії, рівноправ’я. Команда Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області вітає усіх громадян з визначним Днем. Бажає миру, щастя та добробуту.

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість та ідентичність українського народу.

16 травня 2019 року в рамках правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції України «Відповідальне батьківство» працівники відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Антонюк А.І. та Грамарчук І.О., державний нотаріус Першої Вінницької державної нотаріальної контори Дишкант М.В. та завідувач Другої Тростянецької державної нотаріальної контори Кощеєва Г.С. провели правове інформування для жителів міста Ладижин.

З нагоди Дня захисту дітей та з метою формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України було організовано Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право».