За 9 місяців поточного року (станом на 01.10.2019) державною виконавчою службою Вінниччини завершено 154 виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами на суму понад 2 мільйона гривень. (2 821 490 грн.)

З боржників по аліментах, які допустили заборгованість зі сплати понад 1, 2 та 3 роки. Зокрема, у поточному році стягнуто та перераховано на користь стягувачів 850 252 грн. штрафів.

Кількість виконавчих документів, за якими сукупний розмір заборгованості перевищує суму платежів за 6 місяців – 3927. Направлено до суду 1564 протоколи, 631 - задоволено. Наразі 538 боржники – приступили або вже виконали рішення суду про застосування до них суспільно корисних робіт. Від виконання боржниками постанов про суспільно – корисні роботи на рахунки відділів надійшло 727 262 грн.

Юрій Васильович Круголь – начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та Андрій Олександрович Сусков – начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області під час перс-конференції підсумували робту державної виконавчої служби Вінницької області за 9 місяців поточного року.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 08 жовтня 2019 року вперше призначений на посаду державної служби Мовчан Ярослав Валерійович, публічно склав Присягу державного службовця у присутності працівників Піщанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 08 жовтня 2019 року вперше призначена на посаду державної служби Гонтарик Іванна Василівна, публічно склала Присягу державного службовця у присутності працівників Ямпільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 09 жовтня 2019 року вперше призначена на посаду державної служби Федорчук Вікторія Вікторівна, публічно склала Присягу державного службовця у присутності працівників Літинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення  аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон