Працівниками Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Д. Матвійчук та Д. Милятинською-Чорною, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та  Всеукраїнського тижня права для учнів 4-их класів комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32 Вінницької міської ради» проведено лекцію «Скажи НІ дискримінації на насиллю!».

 

Про захист права людини і основоположних свобод працівники Томашпільського РВ ДРАЦС та Томашпільського РВ ДВС говорили із старшокласниками, які завітали в установи юстиції. Крім цього,  учнів поінформували про проекти Міністерства юстиції України. Захід відбувся в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» та Всеукраїнського тижня права.

 

11 грудня 2018 року, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та  Всеукраїнського тижня права, спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Діана Матвійчук та Анастасія Маліновська провели урок «Права людини» з нагоди 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

 

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області О. Косюк та Д. Милятинською-Чорною, у рамках Всеукраїнського тижня права, для студентів Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та студентів Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету  проведено інформаційно-просвітницькі заходи на тему: «Захист прав у Європейському суді з прав людини».

 

День відкритих дверей для дітей-сиріт, які навчаються в Тульчинському коледжі культури та технікумі ветеринарної медицини провели працівники Тульчинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Працівниками відділу з питань банкрутства, під час позапланової перевірки, організовано інформаційний майданчик на тему: «Я маю право – напрямки реалізації проекту» в офісі арбітражного керуючого Грущенка Костянтина Олнксандровича.