Представники Могилів-Подільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з представниками Могилів-Подільського БПД провели інформування студентів Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету з правових питань.

Випуск №104 від 2 грудня 2019 року

Україна буде важливим пунктом порядку денного головування Хорватії в Раді ЄС, - Дмитро Кулеба. Новий проєкт ЄС Twinning допоможе Україні удосконалити нормативно-правову базу у сфері електронних комунікацій. Українські перевізники додатково отримають 5 000 польських дозволів.Еко-рух “Батарейки, здавайтеся!” першим в Україні отримав дозвіл на переробку батарейок в ЄС.

Сьогодні у Могилів-Подільському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Юрія Круголя,

8.11.2019 представники Могилів-Подільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели спільне засідання круглого столу з уповноваженими представниками Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

Представники Могилів-Подільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з уповноваженими представниками Могилів-Подільської районної державної адміністрації, Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області,

💢 Запрошуємо всіх юристів до 35 років до участі у Всеукраїнському конкурсі Молодий Правник року 2019!!!

💈 Анкети та додатки приймаються до 7 грудня на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

22 листопада 2019 року під головуванням в.о. начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Глінчук К.О. відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.