З метою посилення заходів кібербезпеки та захисту прав власності, Міністерством юстиції ініційовано проведення верифікації та актуалізації відомостей про користувачів Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, - державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, нотаріусів.

Шановні колеги!

У зв’язку із тим, що триває виборчий процес нагадуємо, що відповідно до статті 25 Закону України «Про запобігання корупції» державним службовцям забороняється займатися іншою оплачуваною діяльністю.

18 липня 2019 року, спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти провела правове інформування та консультування працівників та відвідувачів Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва стосовно правопросвітницьких кампаній «Я маю право голосу!» щодо позачергових виборів народних депутатів України та «Чесна платіжка» щодо нових граничних тарифів на тепло та гарячу воду.

Судами Вінниччини задоволено 554 протоколи щодо застосування до неплатників аліментів суспільно-корисних робіт. Боржники приступили або вже виконали рішення суду про застосування до них суспільно-корисних робіт. В результаті на користь стягувачів було перераховано понад 600 тис.грн.

До 5190 осіб, які мають заборгованість перед власними дітьми за 4 місяці, винесені постанови про тимчасове обмеження. Боржники не можуть права виїжджати за кордон, керування транспортним засобом, полювати та користуватись зброєю.

Представники Могилів-Подільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з представниками Могилів-Подільського БПД провели правове інформування громадян.

В селі Долиняни Мурованокуриловецького району Вінницької області, пройшов другий обласний фестиваль авторської пісні «Вклонімось матері». Під час святкування працівники Мурованокуриловецького районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Вінницькій області вели правороз’яснювальну робота на теми «СтопБулінг», «СтопНасильство», «Виїзд з дитиною за кордон», «Відповідальне батьківство» тощо.

Працівники Тиврівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели правопросвітницькі заходи щодо інформування про гарантії для батьків: