22 серпня 2018 року під головуванням начальника Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Круголя Ю.В. відбулась нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

Про ініціативи Міністерства юстиції сьогодні розповідали жителям Чечельника просто неба. Працівники районного відділу державної виконавчої служби та бюро правової допомоги вийшли на вулиці селища з інформаційними буклетами #СтопБулінг та #ЗупиниНасильство. Розроблені Мін’юстом матеріали допоможуть громадянам розібратися в суті проблеми і, вразі її наявності, знайти вихід. Не залишайтесь зі своєю проблемою сам на сам. 0-800-213-10 - номер єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги.

21.08.2018 року керівником Тростянецького міжрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області спільно з Тростянецьким районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області та Тростянецьким бюро правової допомоги проведено інформування та консультування громадян в рамках проекту Міністерства Юстиції України "Я маю право".

У передсвяткові дні на центральній площі міста Хмільника діє мобільний інформаційний пункт. Представники міськрайонного відділу державної виконавчої служби, бюро правової допомоги та відділу державної реєстрації актів цивільного стану знайомлять містян з проектами Міністерства юстиції України, розповідають про можливості онлайн-сервісів Мін’юсту та надають юридичні консультації.

20 серпня 2018 року, згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - Гончарук Людмила Анатоліївна здійснила виїзний прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Погребищенської районної державної адміністрації, Вінницької області з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

21 серпня 2018 року, в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у секторі правової інформації Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва було проведено інформаційно-просвітницьку годину, приурочену до 27-ї річниці незалежності України.

З метою підвищення рівня правової обізнаності Тиврівчан та гостей селища 21 серпня 2018 року головним спеціалістом Тиврівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Скопко С.В. спільно з працівниками Тиврівського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Тиврівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області на центральній вулиці Тиврова проведено інформування та консультування громадян в рамках проекту Міністерства Юстиції України "Я маю право". Громадян поінформовано про мету та основні напрямки даного проекту. Крім того , перехожих ознайомлено з іншими проектами Міністерства юстиції : "Безоплатна правова допомога" ," Шлюб за добу ", " Вручення свідоцтва про народження безпосередньо в пологовому будинку" , " Прийняття працівниками відділів ДРАЦС документів, необхідних для реєстрації місця проживання новонародженої дитини" , "Онлайн Будинок юстиції " , функціонування Веб- порталу " Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану" , тощо.