14 лютого 2019 року в рамках інформаційної кампанії # Стоп Булінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" начальником Погребищенського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Лучук Л.Й. спільно з працівниками з працівниками Погребищенського бюро правової допомоги та працівникам Погребищенського районного суду в Погребищенській загальноосвітній школі № 1 І-ІІІ ступенів Погребищенського району був проведений тематичний урок "Стоп булінг".

 

 Про відповідальність за вчинення булінгу та можливі механізми реагування дізнались студенти Коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту та учні Вінницького училища мистецтв та культури ім. Т. М. Леонтовича.

 

 

13.02.2019 року до Іллінецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління у Вінницькій області завітала волонтерська група учнів 10А класу Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2 ».

 

13 лютого 2019 року начальником Мурованокуриловецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Мізірійчук С. В., в приміщенні ЗЗСО "Мурованокуриловецька школа-ліцей #1" проведено тематичний урок з учнями 6-их класів на тему: «СТОП Булінг» в рамках інформаційної компанії та загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

 

ДО ВІДОМА ОСІБ, ЯКІ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ З МЕТОЮ ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТА ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У СФЕРАХ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

        На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою:м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.

 

13 лютого 2019 року, в рамках кампанії Міністерства юстиції #СтопБулінг, працівниками головного територіального управління юстиції проведено інформування для майбутніх архітекторів, дизайнерів та будівельників, які навчаються у Вінницькому коледжі будівництва та архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури, технологів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій та візажистів Вінницького центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну.

 

13.02.2019 працівниками Тиврівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат в рамках інформаційної компанії #СтопБулінг загальнонаціонального правосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено тематичний урок «Стоп булінг»! з учнями 9-11 класів в Сутисківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат.